Osobní příběhy boje se závislostí

Možná právě bojujete se závislostí na alkoholu nebo jste tento boj v minulosti již dotáhli do konce. Váš příběh může být motivací pro ostatní. Pokud sami momentálně řešíte problém s alkoholismem, může vám pomoci, když se z něj zkusíte touto formou „vypsat“.

K odeslání svého příběhu můžete použít následující formulář. Doporučujeme příběh nejprve sepsat bokem (například v textovém editoru nebo poznámkovém bloku) a text následně zkopírovat. Příběhy jsou zveřejňovány bez údajů umožňujících osobní identifikaci. O svůj příběh se podělíte zcela anonymně. Můžete použít pouze křestní jméno, případně si ho můžete vymyslet. Ve svém příběhu také neuvádějte informace, které by umožňovaly identifikaci vás nebo někoho jiného.

Ve svém příběhu zkuste alespoň přibližně uvést, kolik je vám let a jak dlouho trpíte se závislostí na alkoholu.

  Někdy se může po kliknutí na tlačítko „Odeslat“ zobrazit ikona točícího se kolečka, která nezmizí. Nemusíte mít obavy – formulář byl i přesto odeslán.

  Svůj příběh můžete případně odeslat také na e-mailovou adresu admin@testalkoholismu.cz
  Berte prosím na vědomí, že příběhy nemusejí být zveřejněny hned. Pokud nebude příběh srozumitelný, bude obsahovat velké množství vulgarit nebo nebude souviset se závislostí na alkoholu, vyhrazuje si provozovatel webu právo příspěvek nezveřejnit.


  Pokud se vám již povedlo uspět a zbavit se závislosti, můžete poskytnout „rozhovor“ prostřednictvím odpovědí na následující otázky.

   Někdy se může po kliknutí na tlačítko „Odeslat“ zobrazit ikona točícího se kolečka, která nezmizí. Nemusíte mít obavy – formulář byl i přesto odeslán.

   One thought on “Osobní příběhy boje se závislostí

   Napsat komentář

   Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

   Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..